Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

7 та 8 грудня відбудеться VІ щорічний міжнародний форум «Креативна Україна: Сила стійкості» – 2022

IV Форум «Креативна Україна» збере урядовців з України, Литви та Польщі, народних депутатів, українських та закордонних експертів та експерток, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, журналістів і журналісток та всіх небайдужих, аби поговорити про значення креативних індустрій у цій війні та перспективу найближчого майбутнього, яке несе нові випробування. Цьогоріч фокус форуму зосереджений на ролі креативних індустрій у визвольній війні України та їх внеску у перемогу.  

Формат заходу впродовж двох днів передбачає панельні дискусії високого експертного та політичного рівня, а також секторальні модулі. Серед партнерів форуму – Британська Рада в Україні, Український інститут, Український інститут книги, Ukrainian Fasion Week, Design4Ukraine, Офіс розвитку креативних індустрій при МКІП  та ін.

Серед основних питань, що підніматимуться на Форумі:

  • Яке значення набувають креативні індустрії під час війни?

  • Чи можемо вже сьогодні говорити про проєкт майбутнього української культури? На яких принципах він ґрунтуватиметься?

  • Які пріоритетні напрямки для спрямування ресурсів (держави, міжнародних донорів, приватного сектору) на підтримку української культури та креативної сфери?

  • Чи вдасться зберегти основний ресурс креативних індустрій — креативних фахівців?

  • Які інструменти для посилення спроможності креативних індустрій, окрім фінансових, варто впроваджувати в дію?

  • Яку роль відіграватимуть креативні індустрії в поствоєнному майбутньому і у який спосіб можуть сприяти подоланню наслідків війни?

У 2022 році «Креативна Україна» відбудеться у Києві у гібридному форматі (офлайн+онлайн) для учасників/учасниць та гостей форуму. Для всіх охочих буде організована трансляція в режимі реального часу (з доступною функцією перекладу виступів іноземних гостей).  

Організатор – Міністерство культури та інформаційної політики України.

Акредитація ЗМІ до 14.00 6 грудня 2022 року за формою

Місце проведення: Національний музей історії України у Другій світовій війні (м. Київ, вул. Лаврська, 27)

Початок заходу: 7 грудня о 10.00.

 

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»