Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Артисти Національної опери України взяли участь у танцювальному проєкті “FOR THE AIR THAT WE BREATHE”

Нещодавно артисти балету Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка взяли участь у проєкті “FOR THE AIR THAT WE BREATHE”. Це спільна ініціатива Гамбурзького балету та театру Kampnagel. Її мета – презентація українського хореографічного мистецтва та підтримка артистів балету Національної опери України. Проєкт мав шалений успіх. Квитки на вечірні концерти були повністю продані. Кошти підуть на підтримку українських артистів. 

“Завдяки такій ініціативі українські артисти балету мали змогу ще раз продемонструвати свою майстерність у Європі, а також отримати безцінний досвід співпраці з хореографічним колективом найвищого рівня. Вдячний німецьким партнерам за підтримку. Культурний фронт надзвичайно важливий в супротиві російській агресії. Адже саме він допомагає українцям завойовувати серця європейців”, – зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України. 

В рамках проєкту Гамбурзький балет запросив українських танцюристів, багато з яких нині гастролюють Європою та світом, для створення спільної програми з танцюристами ансамблю Гамбурга. Колектив отримав сцену, а також всю необхідну технічну й організаційну підтримку. Постановку зробила перша солістка Гамбурзького балету Анна Лаудере.

 

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві