Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Авангардна історія України»: у Відні з'явились креативні інтерактивні стенди про Україну

Інсталяція «Авангардна історія України» продовжує мандрувати Європою. Відтепер креативні інтерактивні стенди з’явились на «Площі прав людини» у Відні. Вони розказують про Україну, її історію, культуру та надбання. 

«Проєкт «Авангардна історія України» — це одна із форм ще раз нагадати європейцям про Україну. Через цікаві факти тисячолітньої історії нашої держави глядачі можуть більше зрозуміти українців, дізнатись про безупинний еволюційний процес розвитку Української Державності. Ми маємо спільні цінності з європейцями й саме тому знаходимось на передовій боротьби за них з російськими невігласами й варварами», — зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Цю інсталяцію вже побачили всі охочі в Брюсселі та Парижі. Тепер жителі та гості Відня зможуть прочитати цікаву інформацію про Україну, дізнатись важливі факти й відчути дух країни вільних людей.

Нагадаємо, існує Instagram-сторінка цього проєкту — @avantgardestory.ua Там можна дізнатись цікаві факти тисячолітньої історії України.

Проєкт реалізовано спільно Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерством закордонних справ України та агенцією Havas Engage.

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму