Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Автору книги «Не бійсь. Не зраджуй. Не мовчи» Олегу Романчуку присудили премію імені В’ячеслава Чорновола

Комітет з премії імені В’ячеслава Чорновола визначив лауреата 2022 року. Ним став відомий український публіцист, доцент кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка, засновник і багаторічний шеф-редактор журналу «Універсум» Олег Романчук. Премію присуджено за книгу публіцистики воєнного часу «Не бійсь. Не зраджуй. Не мовчи». Члени комітету відзначили публіцистичну майстерність автора, який створив насправді унікальний доробок у галузі сучасної української публіцистики.

Загалом на здобуття премії надійшло 15 робіт. Це переважно друковані твори – книги, газетні публікації, а також два радіотвори, що вийшли в ефір Українського радіо, та один документальний фільм. За премію змагалися журналісти, письменники, науковці з Києва, Львова, Одеси, Чернівців, Сумщини, Запоріжжя.

У збірці переможця представлені твори, що висвітлюють вісім років гібридної війни, яку рф вела проти України. Автор аналізує політичні, економічні, соціальні процеси, досліджує драматичні й трагічні події в Україні – на фронті, в тилу, на інформаційному полі брані зокрема. Книга вийшла 2020 року у львівському видавництві «Універсум». 

З повним переліком висунутих на здобуття премії робіт можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо. 

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується щороку, починаючи з 2004 року, за твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національній свідомості та самобутності. Премія присуджується до дня народження В’ячеслава Чорновола – 24 грудня – у розмірі 20 тисяч гривень.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду