Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Better Time Stories» – новий книжковий проєкт для українських дітей, які через війну були змушені виїхати в країни Європи

Перша леді України Олена Зеленська представила книжковий проєкт Better Time Stories («Історії кращого часу»). Українські діти – вимушені переселенці в країни Європи, а їх понад 1,8 мільйона, можуть отримати набір із п’яти ілюстрованих книг з аудіоверсіями мовою оригіналу та в перекладі.

Особливість проєкту — можливість записати індивідуальну аудіоверсію книжок: кожній дитині її може записати рідна людина, яка залишилася в Україні. Так діти можуть почути книжку, начитану голосом тата або мами, брата або сестри, бабусі або дідуся.

«Цінність проєкту в тому, що родини, які розділила війна, які давно не бачилися й сумують одне за одним, завдяки книжці та рідному голосу можуть стати ближчими. Цінність у тому, щоб знову відчути близьку людину поруч, і в тому, що проєкт зближує культури, адже в ньому всі книжки двомовні – українською та німецькою або голландською мовами», – розповіла перша леді України Олена Зеленська.

Патронесами проєкту стали перша леді України Олена Зеленська, перша леді ФРН Ельке Бюденбендер та перша леді Австрії Доріс Шмідауер та принцеса Нідерландів Лаурентін.

Українські аудіоверсії книжок озвучили Олена Зеленська, Джамала, Dorofeeva, Юрій Горбунов, MONATIK.

Подарунковий пакунок із п’ятьма двомовними книжками для дітей віком від трьох до восьми років, які відібрав Український інститут книги,можуть замовити на сайті bettertimestories.com українці, які зараз перебувають в Європі. Для цього треба заповнити форму на сайті.

Доставка книжок запланована на жовтень.

Більше дізнатися про проєкт та підтримати його фінансово можна тут.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду