Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Благодійний захід Brave Ukraine у Лондоні зібрав $1,2 млн на допомогу Україні

Днями у Національній галереї міжнародного модерністського та сучасного мистецтва в Лондоні відбувся благодійний захід Brave Ukraine за підтримки Посольства України у Великобританії. За вечір вдалось зібрати понад 1,2 млн доларів, які через фонд withukraine.org підуть на допомогу українцям.

Імерсивна виставка, присвячена сміливим українцям, а також аукціон за підтримки будинку Christie`s пройшли в TATE Modern. Серед гостей: Прем’єр-Міністр Великої Британії Борис Джонсон, Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко, письменник Тім Маршал, співачка Джамала та інші представники світової політики, культури, бізнесу, спорту та медіа. 

До івенту долучились онлайн Президент України Володимир Зеленський та український артист, вокаліст гурту Бумбокс Андрій Хливнюк.

На аукціоні були представлені такі символічні речі, як флісова куртка Президента України з перших днів війни, півник з Бородянки, марки з крилатою фразою про російський воєнний корабель, прогулянка Києвом з мером міста Віталієм Кличком та фотографія авторства документаліста Макса Левіна, який трагічно загинув на лінії фронту під Києвом. Гроші з цих лотів підуть на переоснащення Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру, на закупівлю перинатальних швидких, на підтримку Укрпошти та допомогу дітям, що залишились без батьків внаслідок війни.

Продюсуванням заходу займалася креативна агенція Banda Agency у партнерстві з лондонською агенцією Brandfuel.

Раніше в рамках кампанії “Сміливість” світ заполонили білборди з рекламою сміливості українців – Be brave like Ukraine.

 

Вас може зацікавити

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»