Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Богдана Півненко очолила Національний ансамбль солістів «Київська камерата»

Народну артистку України Богдану Півненко призначили виконуючою обов’язки Генерального директора-художнього керівника Національного ансамблю солістів «Київська камерата». 7 липня її привітав з призначенням та представив колективу як нову керівницю Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. Він побажав новій очільниці ансамблю плідної й ефективної роботи на благо народу України, натхнення та примноження здобутків творчого колективу.  

Богдана Півненко – солістка Національного Ансамблю солістів «Київська Камерата», лауреатка міжнародних конкурсів, завідувачка кафедри скрипки 2016-2023, професорка Національної музичної академії України ім. П. Чайковського. Також вона виступила продюсеркою та солісткою аудіо-проєкту «Антологія сучасної української музики». Це 11 аудіо дисків з записами творів українських сучасних композиторів М. Скорика, Є. Станковича, В. Сильвестрова, В. Зубицького, І. Щербакова, З.Алмаші, О. Киви, О.Левковича, В.Польової, Б. Лятошинського.

Протягом багатьох років Богдана Півненко активно пропагувала новітню українську музику в Україні та закордоном, зокрема в таких залах як, Berliner Philharmonie, Weill Hall Carnegie Hall, Palau de la Musica Catalana та інших.

Крім того, артистка неодноразово брала участь у прем’єрному виконанні творів сучасних українських композиторів. Активно співпрацювала з Героєм України Мирославом Скориком, Валентином Сільвестровим та Валерієм Матюхіним. З початку війни вона зіграла багато благодійних концертів на підтримку України.

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві