Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Через бомбардування у Харкові постраждала Харківська державна наукова бібліотека імені Короленка

Із сумом повідомляємо, що 13 березня внаслідок дій російських окупантів у Харкові постраждала Харківська державна наукова бібліотека імені Короленка.

Наразі у будівлі потрощені вікна, пошкоджень зазнали два книгосховища, головний корпус та рояль, на якому грав російський композитор Сергій Рахманінов. Книжкові фонди на цей час у бібліотеці не пошкоджені, але через порушення температурного режиму це може статися. Також у будівлі пошкоджено вітражі.

Харківська державна наукова бібліотека імені Короленка — найбільша бібліотека Харкова й України, друга за обсягами книгофондів після Національної бібліотеки України імені Вернадського. Обсяг фондів бібліотеки складає 7 мільйонів примірників документів різними мовами. Це фонд національного значення, а також хаб цифрової освіти у Харкові. Ніколи не пробачимо та обов’язково відновимо!

Нагадаємо, якщо ви знаєте інформацію про випадки масових руйнувань та пошкоджень об’єктів культурної спадщини через агресію російських окупаційних війська – будь ласка, надсилайте її сюди: https://culturecrimes.mkip.gov.uaНадані верифіковані матеріали можуть бути передані Міжнародному кримінальному суді в Гаазі для проведення слідчих дій.

Вас може зацікавити

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності