Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДАРТ і МКІП вивчають можливість відновлення туристичних маршрутів Дніпром 

Міністерство культури та інформаційної політики України і Державне агентство розвитку туризму України запускають пілотний проект щодо вивчення попиту на відновлення туристичних маршрутів Дніпром. 

Одноденні промомаршрути Київ-Канів-Київ та Київ-Чорнобиль-Київ будуть складатися  з подорожі Дніпром на відповідно обладнаних швидкісних теплоходах. Під час подорожі передбачається прохід шлюзів, кількагодинне перебування та екскурсія на локаціях, повернення до Києва. 

Офіційний тендер на популяризацію річкових туристичних маршрутів у межах бюджетної програми по розкриттю туристичного потенціалу України вже оголошено Державним агентством з розвитку туризму.

“Я неодноразово наголошував, що МКІП сфокусовано в тому числі на розвитку туристичної інфраструктури. Річкові маршрути – це можливість розширити пропозицію для українців та іноземних гостей, разом із тим збільшивши потік туристів безпосередньо до важливих точок атракцій. Для держави це нетипова програма, але тим не менш дуже важлива” – прокоментував Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.  

Ініціатива реалізовується спільно з Міністерством інфраструктури України, Державним агентством з управління зоною відчуження, Київською та Черкаською обласними державними адміністраціями.

За підсумками пілотного проекту, Агентством буде розроблено рекомендації щодо подальшої реалізації програми туристичних водних маршрутів Дніпром. Аналогічні програми можуть бути запущені в інших туристичних регіонах країни за наявності попиту.

Вас може зацікавити

У Софії Київській відбувся соціальний захід «Великодні вихідні»

У Софії Київській відбувся соціальний захід «Великодні вихідні»

Автори фільму «20 днів у Маріуполі» отримали Національну премію України імені Тараса Шевченка у театрі ім. І. Франка

Автори фільму «20 днів у Маріуполі» отримали Національну премію України імені Тараса Шевченка у театрі ім. І. Франка