Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Дніпром за дві години: з Києва до Канева знову курсуватиме «Ракета»

11 вересня МКІП та ДАРТ протестували туристичний річковий промомаршрут “Київ-Канів-Київ”. Відправляли перших туристів Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики, Юрій Васьков, заступник Міністра інфраструктури, Володимир Крейденко, народний депутат – заступник Голови комітету транспорту та інфрастркутури ВР та Мар’яна Олеськів, Голова Державного агентства розвитку туризму.

«Ми досліджуємо можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів. Щонайменше два маршрути з Києва – в Канев та Чорнобиль можуть регулярно запрацювати вже з наступного року. Ця модель відпрацьована з місцевою владою, туроператорами, Міністерством інфраструктури України. Ці маршрути допоможуть сформувати традицію подорожей на вихідні. З такими мальовничими річками, які є в нашій країні, соромно не використовувати такий шанс», – наголосив Олександр Ткаченко.

Одноденний маршрут складається з подорожі Дніпром з Києва до Канева та у зворотному напрямку на відповідно обладнаному швидкісному теплоході «Ракета», проходу шлюзів, оглядової екскурсії по Канівському заповіднику, відвідування музею Шевченка та ГЕС.

Дніпро, як головна водна артерія України, має серйозний туристичний потенціал, який зараз майже не використовується. Пілотний проєкт організували для того, щоб вивчити попит і можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів Дніпром, включно з можливістю співфінансування таких програм з боку держави. Повноцінний запуск маршруту з Києва до Канева планується у новому сезоні судноплавства на Дніпрі наступного року.

Річкові маршрути – це можливість розширити пропозицію для українців та іноземних гостей, разом із тим збільшивши потік туристів безпосередньо до важливих історичних місць. За підсумками пілотного проєкту, ДАРТ має розробити рекомендації щодо подальшої реалізації програми туристичних водних маршрутів Дніпром. Аналогічні програми можуть бути запущені в інших туристичних регіонах країни за наявності попиту.

Вас може зацікавити

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини