Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

До Дня Соборності України у Національній опері України відбувся концерт за участі виконавців з усієї країни

Сьогодні, 21 січня, у Національній опері України імені Т. Г. Шевченка відбувся концерт до Дня Соборності України. 

Переглянути фотоальбом

Концерт, обʼєднав виконавців з Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, Одеського національного академічного театру опери та балету, Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка, Дніпровського академічного театру опери та балету та Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

Учасників та глядачів концерту привітав Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України. «Концерт до Дня Соборності  – це чудовий приклад того, як культура обʼєднує нашу велику країну, адже у ньому представлені виконавці з оперних театрів різних регіонів України: Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпра, які об’єдналися задля популяризації національної та європейської музичної спадщини», – зазначив він у своєму виступі.

Спільний мистецький проєкт оперних театрів України складається з творів української оперної та балетної класики, а також представив європейські твори, символізуючи єдність України з Європою.

У першій частині були виконані твори українських композиторів: М. Скорика, К. Данькевича, К. Стеценка, М. Лисенка, Ю. Мейтуса, А. Кос-Анатольського, А. Загайкевича, Є. Станковича та М. Скорульського. У другій – європейських: Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Г. Доніцетті, Дж. Россіні, Л. Деліба та Ш. Гуно. Завершила концерт сакральна для українців «Молитва за Україну» М.Лисенка на слова О. Кониського.

Вас може зацікавити

«Героям Слава»: «Мистецька ФОРТЕЦЯ» посприяла показу документальної стрічки Бернара-Анрі Леві у Харкові

«Героям Слава»: «Мистецька ФОРТЕЦЯ» посприяла показу документальної стрічки Бернара-Анрі Леві у Харкові

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури 

Ростислав Карандєєв презентував розроблений МКІП законопроєкт про меценатство у сфері культури