Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

До національного телевізійного марафону єдиних новин #UAразом доєднується «Історичний спротив»

Міністерство культури та інформаційної політики України й Український інститут національної пам’яті за підтримки медіагруп національного телевізійного марафону єдиних новин #UAразом долучають «Історичний спротив». Перший ефір в рамках проєкту пройде вже у цю п’ятницю, 8 квітня. 

“путін вторгся в Україну щоб відібрати у нас не лише незалежність. Він прагне відібрати наші пам’ять та історію. Але на цьому фронті, як і на інших, ми точно переможемо агресора. Бо правда на нашому боці”, зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики. 

Відтепер щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці українські фахові історики, політологи та філософи в ефірі телемарафону розвінчуватимуть російські історичні фейки і знайомитимуть глядачів і слухачів із сторінками нашого героїчного минулого.  

Проєкт «Історичний спротив» допоможе проаналізувати наміри росії, як продовжувача царської та радянської імперій, через історичні паралелі й приклади. Це сприятиме не тільки зміцненню почуття патріотизму та активної громадянської позиції українців, а й популяризації української історії, спростуванню міфів та переписуванню історії з боку російської федерації.  

Перший випуск «Історичного спротиву» транслюватиметься у блоці єдиних новин у п’ятницю, 8 квітня, з 9.00 до 10.00. Вікторія Яременко, кандидатка історичних наук, заступниця начальника управління наукового забезпечення політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті в ефірі ICTV говоритиме, хто розпочав Другу світову війну і чому у путінській росії забороняють правду про це. 

 

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»