Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

До роковин повномасштабного вторгнення росії в Україну в Парижі відкрилась імерсивна виставка

20 лютого, до роковин повномасштабного російського вторгнення в Україну, Посольство України у Франції у партнерстві з Посольством Канади у Франції та Grand Palais Immersif запрошують всіх бажаючих відвідати всесвітньо відому виставку «УКРАЇНА: РІК НЕЗЛАМНОСТІ, КУЛЬТУРА СПРОТИВУ».  

Переглянути фотоальбом

Через російську агресію в Україні за останніми даними зруйновано чи пошкоджено понад 1200 об‘єктів культурної інфраструктури, близько 500 об’єктів культурної спадщини. Рівно рік тому під час наступу російських військ у селищі Іванків Київської області згорів історико-краєзнавчий музей, де зберігалися картини всесвітньо відомої художниці Марії Примаченко. Проте близько 10 картин вдалося врятувати. Те, що на виставці представлені найвидатніші українські шедеври – велика перемога. 

«Ми щиро дякуємо нашим французьким друзям за можливість представити у Парижі українську культуру та реалії неспровокованої війни. Ми вдячні нашим канадським друзям за підтримку наших ініціатив. Сьогодні росія нищить наші спільні цінності — цінності вільної демократичної Європи, а Україна боронить їх. Тож майбутнє Європи повністю залежить від перемоги сил Добра на полі битві в Україні. Бо Україна — то брама нашого спільного європейського дому», – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України, під час прямого включення на відкритті виставки. 

На виставці представлений сегмент під назвою «Україна: земля хоробрих», який завдяки повній силі занурення занурює глядачів у повсякденну реальність війни в Україні та її вплив на українських громадян.

Нагадаємо, вперше виставку відкрили на Українському фестивалі Bloor West Village в Торонто у вересні 2022 року.

Серія виставок створена Kostyuk Productions та Першим Благодійним Театральним Фондом у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Телемережі Контакт TБ та Міжнародного фонду «Відродження». 

У створенні виставки брали участь продюсери – Валерій Костюк та Наталія Делієва, Креативна директорка RockNLight Multimedia Таїсія Пода та композитор Тимур Полянський. 

Партнери заходу в м. Париж, Франція: Культурно-інформаційний центр Посольства України у Франції, Асоціація друзів української культури у Франції та Канадський культурний центр у Франції.

Місце проведення: GRAND PALAIS IMMERSIF, 110 RUE D LYON – PARIS 12E.

Виставку можна відвідати безкоштовно за попередньою реєстрацією. Всі деталі тут

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»