Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«ДУХ. СИЛА. ВОЛЯ. Український цирк»: Національний цирк відкрив цирковий сезон новим шоу

У Національному цирку України відбулась прем’єра нового шоу «ДУХ. СИЛА. ВОЛЯ. Український цирк». До глядачів у залі приєднався т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Переглянути фотоальбом

Дух, сила та воля – 3 складові, що притаманні українському народу. Складові, що ведуть українців до перемоги кожного дня.

Український цирк – важлива складова культури. Як інші види мистецтва, він має свої характерні риси, свої видатні імена та глибоку історію. 

Сьогодні місія цирку – перенести глядача у неймовірний світ подиву та захоплення, даючи, таку важливу, можливість морального відпочинку. А також зарядити енергією, щоб не втрачати ДУХ, СИЛУ та ВОЛЮ.

Розваги для відвідувачів під час нового шоу чекають не тільки в залі, вони починаються ще у фоє. Перед виставою на глядачів чекатимуть фотозони, а в цирковому манежі – акробати, повітряні гімнасти, еквілібристи, жонглери та міми. Шоу складається з одного акту без антракту. Вхід до цирку відчиняється за 45 хв до часу вказаного на квитку. 

Вас може зацікавити

Оголошено конкурс на здобуття премії імені Леся Курбаса за вагомий внесок у розвиток сучасного театрального мистецтва України

«Скіфське золото» – історична перемога України й початок повернення викрадених росією цінностей, – Ростислав Карандєєв