Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Фінляндія разом з Україною протидіятимуть дезінформації рф

5 травня Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України, поспілкувався з Тімо Харакка, міністром транспорту та комунікацій Фінляндської Республіки. 

Фінляндія солідарна з Україною та всебічно підтримує нашу країну. Міністри обговорили конкретні кроки, необхідні для протидії російській пропаганді:

  • співробітництво між Україною та Фінляндією у сфері комунікацій;

  • посилення санкцій проти російських пропагандистів на рівні ЄС;

  • допомога Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки і Національному проєкту з медіаграмотності «Фільтр», які розвінчують фейки та поширюють правдиві факти, що вкрай важливо під час війни;

  • підтримка фінською стороною проєктів UA/together та FREEDOM TV, які втратили прибуток через війну. Проте їхня роль є вагомою в протистоянні російській пропаганді; 

  • збільшення мовлення українських телеканалів у Фінляндії, а також забезпечення нашої держави спеціальним обладнанням для телевізійного мовлення. Адже на окремих територіях України телесигнал працює зі збоями або відсутній взагалі через знищення телевеж армією рф. 

“Дякуємо колегам з Фінляндії за підтримку. Вірю, що разом, усім світом ми пришвидшимо перемогу України”, – зазначив Олександр Ткаченко.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму