Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Галину Григоренко призначено заступницею Міністра культури та інформаційної політики

15 липня Уряд призначив Галину Григоренко на посаду заступника Міністра культури та інформаційної політики України.

Вона закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» та Школу стратегічного архітектора Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs). До 2017 року працювала на посаді директора освітніх програм в організації «Культурний Проект», де відповідала за цикли просвітницьких курсів з гуманітарних дисциплін: візуального мистецтва, музики, літератури, філософії, кінематографа, історії України для широкої аудиторії. 

В 2017 році стала співзасновницею і генеральною продюсеркою громадської організації Open Opera Ukraine, що здійснює проєкти в сфері барокової музики. Влітку 2019 року приєдналась до команди Офісу з розробки гуманітарної політики під патронатом Міністра культури, молоді та спорту. 

З березня 2020 року до цього часу Галина Григоренко очолювала Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Під її керівництвом була сформована команда та запущена робота органу, що відповідає за реалізацію політики в сфері мистецтв та мистецької освіти. 

Командою Держмистецтв спільно з МКІП були реалізовані знакові культурно-мистецькі проекти з відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки та 150-річчя Василя Стефаника, проведено всеукраїнський фестиваль «Український бренд: Етніка», культурно-мистецький захід «Історія Щедрика», всеукраїнської культурно-мистецької акції за участі філармоній «Музика ПростоНеба»; оновлено підхід до вручення мистецьких премій в сфері мистецтв, підвищено популярність державних стипендій для молодих митців.

 

Вас може зацікавити

«Погляд крізь час»: у Києві відкрилась персональна виставка Валерія Франчука

«Погляд крізь час»: у Києві відкрилась персональна виставка Валерія Франчука

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання