Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Григорій Сковорода у друкованих виданнях України: 300-річчю від дня народження мислителя присвячується»: У Книжковій палаті відкрилась виставка

У приміщенні Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» відкрилась виставка «Григорій Сковорода у друкованих виданнях України: 300-річчю від дня народження мислителя присвячується». Експозицію відвідав Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

На виставці представлено понад 200 експонатів — це книги, журнали, автореферати, аркушеві видання, ноти. Серед останніх — видання часів Української національно-демократичної революції та боротьби за збереження української державності (1917—1921), що зберігаються у Спецфонді архівного книгосховища. 

Так, у виданнях і рукописах можна дослідити непересічну особистість, а також інтелектуальний та духовний спадок великого українського філософа, письменника і педагога Григорія Савича Сковороди.  

 

Співорганізатори виставки: Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова»; Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, Київська духовна академія.

 

Нагадаємо, попри війну в Україні на державному рівні відзначатимуть 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. В органах державної влади та місцевого самоврядування, в закладах освіти, культури, наукових установах, музеях України відбудеться низка заходів, зокрема, урочистості, тематичні виставки, круглі столи, бесіди, семінари, літературні читання, екскурсії. Вони будуть присвячені творчій та культурно-громадській діяльності відомого українця. 

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду