Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Інформаційний телемарафон «Єдині новини #UАразом» залишається надійним джерелом інформації для українців – опитування

Українці стабільні у новинному споживанні:  88% дізнається як мінімум найважливіші новини, а 33% – споживають новини у великій кількості. Основними джерелами новин про Україну залишаються месенджери та соціальні мережі. Загальнонаціональне телебачення рідше використовується як джерело новин, але місцеве ТБ утримує своє ядро. Також є тенденція до зменшення використання й новинних сайтів.

Довіра до цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UАразом»в грудні 2022 року залишається такою ж як і у липні та серпні цього року. Знають про існування Телемарафону 91% українців, серед них 78% є його постійними глядачами. Активно дивляться – 41% глядачів. Водночас 71% обізнаних про Телемарафон респондентів декларують свою довіру до нього як джерела новин; паралельно спостерігається зміцнення довіри: перехід частки тих, хто довіряє Телемарафону ‘скоріше’, до тих, хто довіряє йому ‘цілком‘. 

Телемарафон найбільше дивилися на телеканалах 80%. Лідери серед телеканалів: 1+1 47%, ICTV 37%, Інтер 21%. Телемарафон дивилися, бо він на думку глядачів:  завжди показує актуальну інформацію 28%; у ньому беруть участь різні експерти (гості) 27%; обʼєднує людей, а не розколює суспільство 24%; дає тільки перевірену та об’єктивну інформацію 23%; його виробляють канали, яким я довіряю 20%; надає більш глибоку інформацію 19%; показує різноманіття думок та позицій 17%; у ньому беруть участь ведучі, яким я довіряю 14%.

Дослідження «Барометр довіри до новин» провели Суспільне та дослідницька компанія Gradus Research у липні, серпні та грудні 2022 року.

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму