Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Інтернет Війська України в дії: сейм Латвії визнав Росію державою-спонсором тероризму

Завдяки спільним та скоординованим діям українських дипломатів, політиків, активістів та волонтерів на інформаційному фронті, сейм Латвії визнав злочини рф проти українців тероризмом, а саму росію – державою-спонсором тероризму.

Латвійський сейм також закликав країни Євросоюзу негайно призупинити видачу туристичних віз громадянам росії та білорусі. У заяві, крім іншого, згадуються всі жертви російської агресії в Україні та висловлюється солідарність з Україною та українським народом.

«Україна вдячна нашим друзям з Латвії за справедливе і чесне бачення того, що насправді являє собою сьогоднішня росія. Рішення латвійського сейму – дуже гарний приклад того, як скоординовані спільні дії допомагають отримувати перемоги в інформаційній війні. Адже кожен український голос сьогодні має вагу. Тому долучайтеся до Інтернет Військ України та допомагайте державі вести боротьбу на інформаційному фронті», – зазначила заступник Міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар.

Інтернет Війська України (ІВУ) – проєкт, створений Міністерством культури та інформаційної політики та Міністерством цифрової трансформації. Команда проєкту складається з близько 150 тисяч волонтерів, які вже понад 5 місяців щодня створюють контент для інформаційної боротьби з ворогом.  Кожного дня десятки тисяч людей, озброївшись гаджетами та інтернетом, на чотирьох платформах (Telegram, Instagram, Facebook та Viber) масовано розповідають світові правдиву інформацію про російські звірства в Україні.

Завдяки ІВУ шукаються будь-які способи достукатися до закордонних політиків, керівників компаній та установ. Рішення сейму Латвії про визнання рф країною-спонсором тероризму – одне із багатьох успішно виконаних завдань, у які були інтегровані Інтернет Війська.

Долучайтеся до Інтернет-війська, воюйте за Україну в соцмережах!

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму