Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Іванківський районний історико-краєзнавчий музей відбудовуватимуть щонайшвидше

16 червня Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики, відвідав Іванківський районний історико-краєзнавчий музей на Київщині, який був пошкоджений внаслідок обстрілів окупантів. 

25 лютого росіяни випустили 4 ракети по музею, де, поміж іншого,  зберігались роботи народної художниці Марії Примаченко. На щастя, працівники музею попередньо сховали 14 картин. Коли почалась пожежа вони, ризикуючи життям, витягнули витвори мистецтва зі зруйнованої будівлі, що палала. 

“Поспілкувався з мешканцями села та головою Іванківської селищної ради Свириденко Тетяною. Те, що люди пережили в окупації складно уявити – страх, переслідування, відсутність зв’язку та електроенергії, брак продуктів, величезні втрати. Деякі села знищені вщент, деякі на 30 – 90%. Загалом пошкоджено або знищено 2360 об’єктів інфраструктури. Щоразу переконуюсь, що росіяни – нація, що вміє тільки руйнувати надбання інших та відкидати розвиток територій, куди вони приходять, на десятки років в минуле. Вкотре вклоняюсь нашим громадянам – за мужність, вірність, відвагу, сміливість”, — зазначив Олександр Ткаченко.

Відтак Іванківський районний історико-краєзнавчий музей внесли до списку об’єктів для відбудови на платформі: https://restore.mkip.gov.ua

“Наразі активно шукаємо міжнародних партнерів, які візьмуть об’єкт під свій патронаж для відбудови”, — додав міністр культури та інформаційної політики України.

 

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві