Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Jamala — перша українська амбасадорка EQUAL від Spotify

Програма EQUAL від стримінгового сервісу Spotify створена, щоб сприяти рівності жінок у глобальній індустрії музики. Проєкт складається з набору музичних добірок EQUAL та сестринських програм, які транслюються у 187 країнах, від Японії до Аргентини, від Польщі до Великої Британії. А відтепер — в Україні. 

Цьогоріч Spotify обрав першу українську амбасадорку для глобального плейлиста і першого у своїй історії — EQUAL Ukraine. Нею стала співачка й авторка пісень, переможниця «Євробачення-2016» Jamala. Її трек Take Me To A Place із мініальбому «Поклик» відкриває відразу дві музичні добірки. Крім того, виконавиця брала участь у створенні плейлистів, надавши рекомендації щодо найсильніших артисток української сцени. 

«Будь-яке право в житті я виборювала — бути собою, творити. Але тепер я, як і тисячі жінок в Україні, борюсь за право жити у себе вдома. Сьогодні ми є прикладом одна для одної, зразком витримки й незламності. Саме тому честь бути амбасадоркою EQUAL я хотіла б розділити з кожною українською жінкою, яка попри ракетні обстріли й блекаути так безстрашно бореться за свободу жити у вільній країні, де голоси усіх українок звучать на рівних», — співачка й авторка пісень, володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» Атлантичної ради США Jamala.

Березневі музичні добірки EQUAL Global та EQUAL Ukraine, що об’єднують найпотужніші жіночі голоси в музиці, уже в доступі для користувачів Spotify. 

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві