Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Канал FREEДОМ у травні: понад 515 млн переглядів у діджитал та зростання іноземної аудиторії

У травні зросла кількість переглядів контенту каналу українського державного іномовлення FREEDOM, орієнтованого на російськомовних глядачів за межами України. Також збільшилася частка переглядів серед іноземців. 

Контент каналу, зокрема звернення Президента України Володимира Зеленського та інформація про рейдів РДК і ЛСР у прикордонних районах РФ, неодноразово пропускав у тренди російського і білоруського сегментів YouTube.

За травень показник переглядів матеріалів під брендом FREEDOM на діджитал-майданчиках ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» та партнерів YouTube серед закордонної аудиторії досяг 79,1% (приріст +3,6 п.п.), а на YouTube-майданчиках ДП «МПІУ». » – 89,9% (приріст +3,8% п.п.).

При цьому перегляді контенту FREEDOM на YouTube-майданчиках ДП «МПІУ» глядачами з Росії у травні становив 57,4% (приріст + 11,1 п.п.). Загалом у травні контент під брендом FREEDOM на всіх діджитал-майданчиках українського і державномовлення та партнерів набрало понад 515 мільйонів переглядів.

Ключовими для іноземної російськомовної аудиторії стали теми, пов’язані з очікуванням українського контрнаступу та відповідними заявами очільників Української держави, ситуацією на передовій, діями «російського добровольчого корпусу» (РДК) і Легіону «Свобода росії» (ЛСР) в Бєлгородській області рф, Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ймовірною хворобою Олександра Лукашенка.

Найвищі перегляди у травні отримали відео матеріали з висловлюваннями та зверненнями Президента України Володимира Зеленського. Так, його відповідь в інтерв’ю іноземним ЗМІ про те, як він бачить майбутнє окупованого росією Криму на YouTube вже переглянули 1,7 млн разів, з них – 95% не з України. В росії це відео отримало понад 1,2 млн переглядів. 

Так само висока середня російськомовна аудиторія була зацікавлена ​​у висловлюванні Президента України щодо подальшої долі шляху – понад – 1,6 млн переглядів, 97% – не з України, 72% – з Росії.

Протягом травня високий інтерес іноземної аудиторії утримували матеріали FREEDOM, пов’язані з рейдами РДК та ЛСР у Білгородській області рф. Новини, заяви командирів російських добровольчих формувань, коментарі українських посадовців, аналітичні матеріали збирають тисячу переглядів на різних майданчиках FREEDOM.

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»