Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Катерина Чуєва отримала нагороду Всесвітнього фонду пам’яток (WMF) за заходи зі збереження культурної спадщини

Заступницю міністра культури та інформаційної політики Катерину Чуєву відзначили нагородою Watch Award 2022 Всесвітнього фонду пам’яток (WMF) за невідкладно здійснені заходи для збереження культурної спадщини в Україні.

Представниця МКІП відіграла важливу роль у координації зусиль, спрямованих на захист культурної спадщини України. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вона працює, зокрема, над обміном інформацією та організацією взаємодії з національними та міжнародними партнерами, зокрема, в питаннях документування пошкоджених об’єктів культурної спадщини України, підтримки українських фахівців та інституцій у їхній місії збереження культурної спадщини та над пошуками рішень інших невідкладних питань.

«Катерина Чуєва продемонструвала лідерство та відданість попри небезпеку та загрози руйнування. Ми вражені її самовідданістю», — сказала Бенедикт до Монлор, президент і генеральний директор Всесвітнього фонду пам’яток (WMF). 

У квітні цього року Всесвітній фонд пам’яток (WMF) оголосив про запуск Фонду реагування на проблеми захисту спадщини України з початковим фінансуванням від Фонду Хелен Франкенталер. Це було зроблено, щоб задовольнити негайні критичні потреби захисту спадщини в Україні та закласти основу для майбутнього відновлення. 

Всесвітній фонд пам’яток (WMF) це провідна незалежна організація, що займається охороною найцінніших пам’яток культурної спадщини з метою покращення життя людей та побудови взаєморозуміння між культурами й спільнотами. Штаб-квартира організації знаходиться в Нью-Йорку, а офіси та філії знаходяться в Камбоджі, Індії, Перу, Португалії, Іспанії та Великобританії.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму