Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Харківський державний академічний театр ляльок став одним з лауреатів Michael Nyqvist Foundation Award

Днями в Стокгольмі Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва отримав нагороду – Michael Nyqvist Foundation Award. Переможцем 2022 року зі Швеції став актор Хенрік Дорсін. 

«Харківський державний театр ляльок грає так, що зворушує та захоплює, долає кордони та об’єднує людей. З твердою вірою в цілющу силу мистецтва, Харківський державний театр ляльок попри складну ситуацію в місті та попри постійні обстріли російської армії протягом весни та літа 2022 року зумів провести вистави для дітей та дорослих. З незламним оптимізмом у майбутнє та надією на мир, ці вистави демонструвалися в метро, лікарнях та інших тимчасових місцях скупчення людей». Йдеться у повідомленні Фонду.

Нагадаємо, премія Фонду Мікаеля Нюквіста присуджується акторам та театральним колективам, які поділяють дух Майкла та переконання, що акторство може об’єднувати людей. Щорічно у листопаді визначають одного переможця зі Швеції, а одного з іншої країни. Переможців обирають члени правління Фонду та переможці попередніх років. Мікаель Ніквіст був всесвітньо відомим шведським актором. Він дуже свідомо ставився до своєї професії та вважав що акторська майстерність функціонує як міст між людьми, створюючи емпатію та розуміння та усуваючи конфлікти.

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму