Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Колектив ансамблю танцю імені Павла Вірського передав 150 000 гривень на потреби переселенців

14 вересня Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського успішно виступив у столиці з благодійним концертом. 150 000 гривень, отриманих за білети, колектив ансамблю передав благодійному фонду «За Луганщину». Ці кошти планують витратити на гуманітарну й логістичну допомогу переселенцям зі сходу.

«Знаний на весь світ танцювальний колектив активний борець культурного фронту. Артисти й раніше збирали кошти для підтримки українців. Зокрема під час свого великого та успішного світового турне, яке відбулось цієї весни за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Наші митці точно знають як закохати весь світ в Україну та самовіддано наближати нашу перемогу»,  – сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

Нещодавно українські артисти провели великий світовий тур, де мовою мистецтва привертали увагу мільйонів людей до подій в Україні. Адже кожен номер ансамблю це шедевр танцю. Після яскравого дійства українських артистів у Кракові, Варшаві, Кельні, Парижі, Барселоні, Мадриді та інших містах світу, жодна людина не залишилась байдужою до української культури. Все це завдяки харизмі українського танцю, шаленій енергетиці шоу, гарним національним костюмам та майстерності ансамблю. 

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони