Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Команди МКІП та Мінветеранів обговорили розвиток державної ветеранської політики

Команди Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства у справах ветеранів України обговорили посилення співпраці у напрямках розвитку державної ветеранської політики. Така онлайн робоча зустріч відбулась за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

За словами Олександра Ткаченка, Міністра культури та інформаційної політики України, МКІП систематично вживає заходів, які спрямовані на підтримку ветеранів та гідне вшанування пам’яті полеглих Захисників і Захисниць.Крім цього, організовує публічні заходи за участю Героїв України та працює з молоддю.

«Культура та інформаційна політика – важлива складова у питаннях забезпечення формування громадянської ідентичності, формування сучасної політики стосовно ветеранів, наративів, які дозволять нам після перемоги об’єднувати суспільство. Не має бути прогалини між ветеранами та тими, хто працював у цей час у цивільному секторі», – сказала міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Очільниця Мінветеранів зазначила, що багато аспектів ветеранської політики реалізується на регіональному рівні. А також наголосила, що від початку російсько-української війни в Україні з’явилося багато нових героїв – Захисників і Захисниць, популяризація яких має відбуватися системно та у синергії обох відомств.

«У цьому році при Мінветеранів запрацював Український ветеранський фонд, який реалізує, зокрема, грантові проєкти з підтримки ветеранів-підприємців, – сказала Юлія Лапутіна. – Серед переможців конкурсів Фонду є ветерани-видавці. Загалом ветеранська література стане одним із важливих елементів нашої культури після перемоги».

За результатами зустрічі команди обох міністерств домовилися про взаємодію у спільних програмах, які сприятимуть розвитку державної ветеранської політики. 

 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду