Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Контент телеканалу FREEDOM в інтернеті переглянули 4 млрд разів

Сумарна кількість переглядів контенту російськомовного інформаційного марафону FREEДОМ у соціальних мережах та партнерських каналах перетнула позначку у 4 млрд. Тільки за вересень матеріали марафону у діджитал переглянули близько 500 млн разів.

Протягом вересня суттєво зросла кількість переглядів з російської федерації – приріст аудиторії склав 12,6% Загальна ж частка користувачів з росії, які регулярно дивляться FREEДОМ, збільшилася до 57,2%.

У ТОП міст за переглядами: Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Єкатеринбург.

Примітно, що найбільше переглядів з росії зібрав матеріал про реальні цифри втрат російської армії у неспровокованій повномасштабній війні рф проти України. Відповідне відео на YouTube-каналі FREEДОМ переглянули 766,5 тис. разів, 78,5% – росіяни.

Телеканал іномовлення України FREEДOM створений для тих, хто розмовляє російською мовою та шукає правду про те, що відбувається в Україні, Східній Європі, росії та світі. FREEДОМ присутній у понад 700 кабельних, DTH, IPTV мережах у 44 країнах світу, а також у пакетах 10 ОТТ-платформ, які здійснюють транскордонне надання телевізійних послуг. Станом на сьогодні приблизна потенційна телевізійна аудиторія телеканалу становить понад 80 млн домогосподарств.

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони