Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Контент телеканалу FREEДOM в інтернеті переглянули понад 5 млрд разів

За 9 місяців сумарна кількість переглядів контенту російськомовного інформаційного марафону FREEДОМ у соціальних мережах та партнерських каналах перетнула позначку у 5,1 млрд. У листопаді матеріали телеканалу у діджитал переглянули близько півмільярда разів.

Продовжує зростати кількість переглядів з російської федерації та Казахстану. Зокрема, загальна частка користувачів з росії, які регулярно дивляться FREEДОМ, збільшилася до 58,5%.

У ТОП міст за переглядами: Москва, Санкт-Петербург, Краснодар та Єкатеринбург.

Важливо зазначити, що у рейтингу за переглядами серед топ-міст лише тимчасово окуповані Севастополь та Сімферополь знаходяться на 27 та 32 місцях відповідно. Інші українські міста до топ-50 міст не потрапили.

Контент телеканалу FREEДОМ транслюється також англійською та арабською мовами. За 2022 рік контент ДП «МПІУ» англійською та арабською на діджитал-платформах іномовлення переглянули понад 1,2 мільярда разів. 

Топ-5 країн UATV English: США, Великобританія, Канада, Австралія, Німеччина. Топ-5 країн UA Arabic: Алжир, Ірак, Саудівська Аравія, Мароко та Єгипет.

Довідково

Телеканал іномовлення України FREEДOM створений для тих, хто розмовляє російською мовою та шукає правду про те, що відбувається в Україні, Східній Європі, росії та світі. FREEДОМ присутній у понад 700 кабельних, DTH, IPTV мережах у 44 країнах світу, а також у пакетах 10 ОТТ-платформ, які здійснюють транскордонне надання телевізійних послуг. Станом на сьогодні приблизна потенційна телевізійна аудиторія телеканалу становить понад 80 млн домогосподарств.

 

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму