Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Королівський оперний театр та Держмистецтв транслюватимуть різдвяний концерт у виконанні хору «Songs for Ukraine»

Сьогодні, 22 грудня, о 20.00 за київським часом Королівський оперний театр (Royal Opera House) та Держмистецтв транслюватимуть на своїх сторінках у Facebook та YouTube різдвяний концерт у виконанні об’єднаного хору «Songs for Ukraine».

«Ми створили хор «Songs for Ukraine», щоб об’єднати український народ піснею перед обличчям страшних руйнувань і негараздів», – зазначив Джилліан Баркер, директор з питань навчання та участі в Королівському оперному театрі.

Хор складається зі 130 українців, які проживають в Лондоні. Більшість з них були вимушені виїхати з України в результаті агресії російської федерації.

Нагадаємо, Різдвяний концерт відбувся 17 грудня 2023 року у Королівському театрі Ковент-Гарден. Глядачі трансляції зможуть почути пісні та музику, яка охоплює тисячолітні українські різдвяні традиції та, впевнені, будуть зачаровані особливим виконанням пісні «О, свята ніч» членами Королівського оперного хору.

Трансляція концерту буде доступна для глядачів з Великої Британії, України та інших країн світу, крім країни агресора.

Вас може зацікавити

«Україна не програє в цій війні, у нас немає іншої альтернативи»: відбувся форум «Україна. Рік 2024» за участю Президента України Володимира Зеленського

У другу річницю повномасштабного вторгнення 50 країн долучились до молитви за Україну