Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

“Креативна Україна”: Що чекає кіно та інші креативні індустрії у посткарантинному світі

В рамках IV щорічного міжнародного форуму “Креативна Україна” відбулась низка секторальних модульних дискусій, присвячених майбутньому кіно, моди та інших креативних індустрій.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час секторального модуля з кіно висловив переконання, що український кінематограф має значний потенціал для інвестицій і створення якісного продукту

За його словами, МКІП нині розглядає кіно як кластер, у якому збирається просувати декілька речей. “Це і промоція кіно, і новації, нові навички кіноматографістів, навчання. І це безперечно створення конкурентоспроможного середовища та інфраструктури для того, щоб кіно могло в Україні відбуватися”, – зазначив Олександр Ткаченко.

Серед успішних уже запроваджених в Україні кейсів у сфері кіноіндустрії Міністр назвав, зокрема, ухвалений парламентом закон про кешрібейти. 

Як наголосив народний депутат України, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко, кіноіндустрія має чимало шансів на розвиток та підтримку, адже у влади є чітке розуміння важливої ролі цієї сфери, і співробітництво представників парламенту із МКІП є активним, як ніколи. 

Своїм досвідом зйомок в Україні поділився  американський сценарист і режисер, сценарист і продюсер міні-серіалу HBO “Чорнобиль” Крейґ Мезін.

Також в рамках форуму пройшли модульні дискусії: Мода “Нові цінності моди як невід’ємної частини глобальної креативної індустрії”, Модуль партнерів Спілки креативної індустрії SPOM, Модуль партнерів “Дім Європи” та Модуль партнерів “Український культурний фонд”.

Вас може зацікавити

На Одещині росіяни пошкодили 123 культурні пам’ятки, з них 18 національного значення

На Одещині росіяни пошкодили 123 культурні пам’ятки, з них 18 національного значення

Окупанти в Сімферополі демонтували купол Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги

Окупанти в Сімферополі демонтували купол Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги