Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Квіти України» продовжують перебувати під захистом держави

Сьогодні, 31 жовтня, Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційні скарги МКІП, Київської міської прокуратури, Департаменту охорони культурної спадщини КМДА, а також громадських організацій «Зберегти Квіти України» і «Мапа Реновації» по справі, пов’язаній з оскарженням статусу пам’ятки будівлі «Квіти України», яка розташована на вулиці Січових Стрільців, 49.

Суд апеляційної інстанції погодився з аргументами МКІП, що вже ліквідований Окружний адміністративний суд міста Києва необґрунтовано позбавив будівлю «Квіти України» статусу пам’ятки культурної спадщини та скасував припис МКІП.

Наразі рішенням суду, яке вступає в силу відразу після проголошення, повністю відмовлено в задоволенні позовних вимог щодо скасування наказів про занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за видом пам’ятки архітектури, монументального мистецтва та категорією місцевого значення об’єкт культурної спадщини «Оранжерея, навчально-методичний павільйон «КВІТИ УКРАЇНИ» по вул. Січових Стрільців, 49 у м. Києві, охоронний № 4065-Кв.

Крім того, судом залишено в силі припис МКІП від від 13.07.2021 № 801/6.11.6 про припинення проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція цілісного майнового комплексу з надбудовою для розміщення офісного центру з підземним паркінгом по вул. Січових Стрільців, буд. 49 у Шевченківському районі міста Києва».

Окрему вдячність висловлюємо органам прокуратури та небайдужій громадськості за активну позицію, яка допомогла забезпечити захист пам’ятки.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду