Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Kyiv Symphony Orchestra отримав Премію принца П'єра де Монако

Український музичний колектив Kyiv Symphony Orchestra отримав одну з найпрестижніших музичних нагород Європи — Премію принца П’єра де Монако. Переможців премії було оголошено нещодавно на церемонії в Опері Гарньє у Монте-Карло.

Традиція премії налічує понад пів століття. Поважне мультикультурне журі, зібране з усього світу, обирає кращих з кращих у музиці, літературі, філософії, візуальному мистецтві. І цього року в категорії «Музичний трамплін» журі одностайно проголосувало за Kyiv Symphony Orchestra. 

Диригент оркестру Луїджі Гаджеро відвідав церемонію вручення в знаменитій залі Opéra de Monte-Carlo, де його нагородила принцеса Монакська і Ганноверська Кароліна.

«Я сильно вдячний, що нашу роботу визнають. — коментує Луїджі. — Моя співпраця з Kyiv Symphony Orchestra завжди була взаємним підсиленням, збагаченням. Я багато досліджував сучасну класичну музику і рухався від неї до самих витоків, тобто у зворотному напрямку. Оркестр мав традиційний бекграунд, але й дуже особливе ставлення до музики, жагу грати. Тож разом ми привносимо у виконання як глибоку аналітику, так і багато пристрасті, емоційного контакту з собою і матеріалом. Ми можемо тижнями зосереджено пропрацьовувати програму, щоб дати час нашим авторським інтерпретаціям справді визріти. Для мене це зокрема показово, коли ми готуємо твори сучасної класики — Станковича, Адамса, Скорика, Лігеті, Коломійця. Я вдячний, що ми з Kyiv Symphony Orchestra можемо розділити нашу любов до музики одне з одним та зі світом. Що наш багато в чому свіжий, нетиповий підхід так виділяють і вітають. Що вся ця енергія, яку ми вкладаємо, всі ці репетиції не даремні. Що люди справді чують різницю».

Тим часом Kyiv Symphony Orchestra приступив до репетицій нової програми для листопадового туру Німеччиною. У програмі як завжди будуть представлені шедеври як світових, так і українських класиків. Цього разу — Ревуцький, Скорик, Адамс, Берліоз, Форе, Моцарт.

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду