Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Лариса Петасюк: МКІП розуміє важливість регіонального розвитку креативних індустрій

9 квітня 2021 року заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк виступила на відкритті онлайн-фестивалю креативних індустрій Create Kharkiv Business Education 2021.

“Креативна економіка виростає з локального креативного продукту. Адже він багатий на локальні традиції і просотаний історією та емоцією певного місця, а саме ці речі цінуються в креативних індустріях найбільше. Тому ми в Міністерстві розуміємо важливість регіонального розвитку креативних індустрій”, – зазначила вона у своєму виступі.

Лариса Петасюк розповіла, що наразі МКІП розробляє модель креативних хабів — центрів тяжіння для креативного бізнесу у містах, і Харків може бути достойним кандидатом для реалізації пілотів цієї ініціативи.

Заступниця Міністра закликала міську владу і громаду міста цілитися вище — на статус Харкова як креативного міста ЮНЕСКО, і нагадала, що подати заявку на номінацію можна до 30 червня.

Лариса Петасюк підкреслила, що МКІП робить все можливе для створення сприятливої екосистеми і комплексного збалансованого середовища для креативних індустрій.

Зокрема, спільно з парламентом запроваджено ставку ПДВ 7% (замість 20%) для операцій з постачання культурних послуг. і зараз робоча група напрацьовує пакет підтримки 2.0 для сфери.

Вас може зацікавити

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку