Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків 

Сьогодні, 23 квітня, у Національній бібліотеці України для дітей відбулася конференція, під час якої визначили переможців ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків «Майбутнє планети у наших руках!». 

Мета конкурсу — привернути увагу до проблеми знищення природи України внаслідок війни, виховати у дітей дбайливе ставлення до навколишнього середовища та розкрити у їхній творчості прагнення до відновлення та збереження природних ресурсів у світі та в Україні. 

У конкурсі взяли участь 4579 учасників з усієї України віком 6-18 років. Із них — 23 переможці. Учасники подавали роботи за чотирма напрямами: «Вплив війни на природу України», «Природа у твоїй улюбленій книжці»,  «ЕКО-свідомість — запорука майбутнього», «Відновлення і збереження природи України». 

Обирали переможців члени журі, куди увійшли:

  • генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Горієнко;
  • Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Сеймур Мардалієв;
  • заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олена Крамаренко;
  • головний спеціаліст відділу культурних послуг Департаменту креативних індустрій та культурних послуг Міністерства культури та інформаційної політики України Сергій Пальоха;
  • т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігор Зубович;
  • начальник Управління організаційної діяльності Державної екологічної інспекції Олександр Федоренко;
  • засновник БО «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», доктор політичних наук, професор Микола Томенко;
  • заступник голови Національної Спілки художників України з виставкової діяльності, директор Дирекції виставок Національної Спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України Ігор Волощук.

Учасники конференції обговорили ініціативи НБУ для дітей та організаторів-партнерів із промоції екологічних заходів,  розробили спільні концепції щодо формування екологічної компетентності дітей, а також окреслили плани щодо продовження конкурсу на наступний рік. 

Докладніше про переможців конкурсу можна дізнатися за посиланням

Вас може зацікавити

Ростислав Карандєєв зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні Єннесом де Молом

Ростислав Карандєєв зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні Єннесом де Молом

«1000-ліття європейської історії та культури»: в Києво-Печерській лаврі відбулись урочистості з нагоди 70-річчя вступу України до ЮНЕСКО

«1000-ліття європейської історії та культури»: в Києво-Печерській лаврі відбулись урочистості з нагоди 70-річчя вступу України до ЮНЕСКО