Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Меморіальний комплекс пам'яті жертв Голодомору в Україні добудують до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років

В рамках “Великого будівництва” триває зведення другої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні. Як і планувалося, до 24-го серпня 1-й етап робіт завершили. Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики, проінспектував будівництво.

На об’єкті вже закінчена реконструкція будівлі «Зала пам’яті» з благоустроєм прилеглої території, будівництво ліфту та інженерного колектору з шахтним стовбуром. Уже 7 вересня тут буде відкрита оновлена інтерактивна експозиція.

Попереду фінальна стадія будівництва 2-го етапу – зведення будівлі нового музею із благоустроєм прилеглої паркової території, будівництво пішохідного мосту та відкритої автомобільної стоянки на Дніпровському узвозі. Наприкінці листопада 2021 року ми презентуємо концепцію експозиції 2-ї черги. Після чого розпочнуться роботи над інженерною частиною і введенням в експлуатацію.

«Проєкт є вкрай непростим. І з боку безпосередньо конструкції та специфіки її розташування, і з точки зору правильно підібраних візуальних рішень. Музей Голодомору має на меті не просто ознайомити людей з трагічними подіями XX століття, а й транслювати вагомий меседж – «пам’ятати, щоб бути». Це і збереження пам’яті про жертв і постійне нагадування того, що українці пережили найжахливіший геноцид – знищення голодом», – прокоментував Олександр Ткаченко.

Меморіальний комплекс жертв Голодомору в Україні – масштабний державний проєкт, що має на меті вшанувати пам’ять жертв масштабного геноциду, що вчинила радянська влада проти народу України. За різними даними жертвами трагедії стали близько 100 млн наших співгромадян.

Вас може зацікавити

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку