Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики зареєструвало 31-го претендента на членство в оновленій Наглядовій раді УКФ

Триває формування нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду — одного з органів управління УКФ. До Міністерства культури та інформаційної політики подали документи 20 претендентів від закладів культури та 11 — від громадських об’єднань.  

З 26 жовтня до 26 грудня 2023 року тривав прийом документів від закладів культури та громадських об’єднань. Усього міністерство зареєструвало 31-го кандидата з 9-ти областей України, зокрема, з Донеччини, Івано-Франківщини, Житомирщини, Львівщини, Рівненщини, Харківщини, Херсонщини, Чернігівщини, Київщини, також із міста Києва. Серед тих, хто подав документи, найбільше чоловіків — 21-на  особа, у той час, як жінок — 10 осіб. За віковою ознакою переважають претенденти у категорії 45 – 49 років. 

Рейтингове інтернет-голосування з обрання представників закладів культури та громадських об’єднань до складу Наглядової ради Фонду стартує 8 січня. 

Голосувати за новий склад Наглядової ради уповноважені 103 особи від громадських об’єднань та 102 особи від закладів культури з 23-х областей України та столиці. Найбільше уповноважених — з міста Києва, Київської та Харківської областей. Їхня реєстрація тривала з 30 листопада до 26 грудня 2023 року. 

Строк повноважень ради становить три роки. 

Нагадаємо, що 26 жовтня 2023 року МКІП оголосило про початок оновлення Наглядової ради Українського культурного фонду. Попередній склад Наглядової ради сформували в кінці 2020 року, її повноваження спливають у січні цього року. 

Склад Наглядової ради Фонду формується з осіб, компетентних у сфері культури, які мають бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, є визнаними фахівцями у сфері своєї професійної діяльності. Водночас членами Наглядової ради не можуть бути особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

Рада складається з 9-ти осіб: двох із них визначає Президент України, ще двох —  визначає МКІП. Також дві особи мають бути представниками закладів культури, обраними шляхом рейтингового інтернет-голосування, інші дві особи є представниками громадських об’єднань, також обраними шляхом інтернет-голосування. Голова Фонду, згідно зі своєю посадою, є членом ради. 

Детальна інформація про претендентів на членство в оновленій Наглядовій раді УКФ від закладів культури та громадських об’єднань доступна за посиланням.

Вас може зацікавити

«Воля до перемоги. Воїни спорту»: в Національному музеї історії України у Другій світовій війні презентували виставку про Олімпійський рух

«Воля до перемоги. Воїни спорту»: в Національному музеї історії України у Другій світовій війні презентували виставку про Олімпійський рух

МКІП завершило набір до команди Активу студентської молоді при Координаційній раді з питань культурної та інформаційної реінтеграції деокупованих територій України

МКІП завершило набір до команди Активу студентської молоді при Координаційній раді з питань культурної та інформаційної реінтеграції деокупованих територій України