Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики категорично засуджує будь-які прояви корупції

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримує принцип максимальної прозорості діяльності державних органів та установ та проявляє нульову толерантність до корупції. Міністерство всіляко сприятиме проведенню необхідних слідчих дій правоохоронними органами щодо розслідування факту отримання неправомірної вигоди в одному з вищих навчальних закладів національного рівня.

Йдеться про двох посадовців Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, яких затримали співробітники Шевченківського управління поліції спільно з працівниками Служби безпеки України. 

За інформацією Головного управління Національної поліції у місті Києві, правоохоронці затримали порушників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

За фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України-прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. За процесуального керівництва Шевченківської прокуратури міста Києва слідчі повідомили затриманим про підозру. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. 

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду