Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міжнародна платформа #МояВійна: історії українців збирають мільйон переглядів щотижня

З початку роботи міжнародної платформи #МояВійна свої історії про війну в Україні опублікували понад 2,7 тисячі громадян. Станом на 1 травня, розповіді українців зібрали майже 4 мільйони переглядів.

«Саме з цією метою був запущений Міжнародний проєкт #МояВійна – розказати світу правду про війну в Україні та привернути увагу пересічних громадян інших країн до цієї події, не дати її замовчати. І ми бачимо, що історії, які розміщують українці, свідками яких вони стали, мають мільйонний приріст переглядів щотижня», – зазначила Анастасія Бондар, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Функціонал платформи постійно розширюється та вдосконалюється, аби якомога більше людей змогли дізнатися правду про російські військові злочини в Україні. Зокрема, на порталі mywar.mkip.gov.ua впроваджено можливість автоматичного перекладу від Amazon на понад 40 мов світу.

Нагадаємо, Міжнародна платформа #МояВійна – проєкт, який ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «Totonis». На платформі українці публікують власні історії про війну, а також відео та фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.

Вас може зацікавити

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль