Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Офіс Генпрокурора просить суд визнати недійсним договір про будівництво житлового комплексу на території ДП “Укркінохроніка”

Офіс Генерального прокурора звернувся до суду з позовом в інтересах держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України, Київського національного університету театру кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, ДП «Українська студія хронікально-документальних фільмів» та Київської міської державної адміністрації до приватного акціонерного товариства «Зодча діадема» про визнання недійсним договору між ДП “Укркінохроніка” та ПрАТ «Зодча діадема» про інвестування реконструкції Української студії хронікально-документальних фільмів з надбудовою головного корпусу для офісних приміщень та будівництва житлового комплексу за адресою вулиця Євгена Коновальця (Щорса), 18.

МКІП продовжує тримати на контролі питання виділення земельної ділянки університету ім. Карпенка-Карого та “Укркінохроніці”, які згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів відносяться до сфери управління міністерства. Завдання міністерства – врахувати інтереси між усіма суб’єктами, що знаходяться за вказаною адресою.

Нагадаємо, що у лютому цього року МКІП разом з народними депутатами України, депутатами Київради, керівництвом Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів” домоглися зняття з порядку денного Київської міської ради питання про відведення “Укркінохроніці” у постійне користування земельної ділянки у м. Києві по вул. Є. Коновальця, 18.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема