Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП оголосило конкурси на здобуття премій імені Шолом-Алейхема, Олеся Гончара, Миколи Гоголя

Міністерство культури та інформаційної політики України оголоcило конкурси на здобуття премій імені Шолом-Алейхема, Олеся Гончара, М.В. Гоголя.

Премія імені Шолом-Алейхема присуджується щорічно у березні до дня народження Шолом-Алейхема на конкурсних засадах письменникам, перекладачам, сценаристам, драматургам, які є громадянами України за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно- культурні надбання українського та єврейського народів та сприяють поширенню позитивного іміджу України у світі.

Премія імені Олеся Гончара присуджується щорічно до дня народження Олеся Гончара – 3 квітня за кращі літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України.

Премія імені М.В. Гоголя присуджується щорічно до дня народження М.В. Гоголя – 1 квітня – прозаїкам, драматургам та сценаристам, що наслідують традиції творчості М.В. Гоголя, збагачені концептами історичної романістики, містицизму та сатири, та утверджують національну самоідентифікацію.

На здобуття премій висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висунення на здобуття премій Шолом-Алейхема і М.В. Гоголя , та протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії Олеся Гончара.

Грошова винагорода до кожної з премій виплачується у розмірі 20 тисяч гривень.

Детальна інформація щодо умов конкурсу – за посиланням.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду