Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Оновлено склад Експертної групи з питань мовної політики

Уряд оновив склад Експертної групи з питань мовної політики – тимчасового консультативно-дорадчого органу Кабінету Міністрів України, який утворений для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної мовної політики. 26 травня Уряд вніс відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 761.

Потреба оновити її склад виникла через зміни у системі центральних органів виконавчої влади. Тому це рішення дасть змогу відновити роботу Експертної групи з питань мовної політики.

Отже, очолить Експертну групу Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Заступник голови Експертної групи – Перший заступник Міністра культури та інформаційної політики, секретар – Директор профільного директорату МКІП.

До Експертної групи увійшли Уповноважений із захисту державної мови, представники міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, СБУ, громадських організацій та наукових установ, експерти, громадські активісти.

«Мова – одна з основних складових національної ідентичності кожного народу. Українська мова надзвичайно мелодійна і унікальна. Цінити її, розмовляти нею і поширювати – наша місія, як українців. Реалізація державної мовної політики має відбуватись не де юре, а де факто, тому у МКІП виступаємо за розвиток солов’їної і надалі сприятимемо її промоції як всередині держави, так і за кордоном», – прокоментував Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності експертної ради здійснює МКІП.

 

Вас може зацікавити

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини