Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП оприлюднює список представників закладів культури та ГО, які обиратимуть оновлений склад Наглядової ради УКФ

Міністерство культури та інформаційної політики публікує список осіб, уповноважених закладами культури та громадськими об’єднаннями, на голосування  з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду. 

Міністерство оголосило про проведення з 8 до 22 січня 2024 року рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду. 

Законом України «Про Український культурний фонд» та Порядком проведення рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду, затвердженого наказом Міністерства культури України від 25 квітня 2018 року № 359, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2018 р. за № 609/32061, не передбачена публікація осіб, уповноважених закладами культури та громадськими об’єднаннями, на голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Українського культурного фонду.

Однак, враховуючи численні звернення, МКІП публікує відповідний список осіб, які були зареєстровані в установленому законодавством порядку.

Вас може зацікавити

До 10-річчя спротиву російській агресії в Національному музеї історії України відкрилась виставка «33/10»

МКІП пропонує використовувати єдину айдентику до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка