Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП оскаржуватиме рішення суду щодо поновлення Олесі Стасюк на посаді генерального директора музею Голодомору-геноциду

3 квітня 2023 року Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області поновив на посаді колишнього генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду О.О.Стасюк. 

Враховуючи матеріали справи та подані беззаперечні докази, Міністерство культури та інформаційної політики ознайомиться з аргументацією суду та неодмінно подасть апеляційну скаргу. 

Наголошуємо, що звільнення Стасюк О.О. з посади генерального директора музею Голодомору-геноциду відбулось на законних підставах, передбачених контрактом та діючим законодавством.

Нагадаємо, що МКІП листом повідомило Стасюк О.О. про те, що впродовж останніх місяців значно загострилась дискусія довкола чисельності жертв Голодомору 1932 – 1933 років, пов’язана із винесенням та агресивним просуванням в публічному просторі наразі недостатньо науково обґрунтованого числа жертв у 10,5 млн. українців. За результатами робочої наради у МКІП 30 листопада 2021 року, у якій О.О. Стасюк особисто брала участь, була напрацьована спільна позиція, опублікована згодом на сайті Українського інституту національної пам’яті. Позиція МКІП однозначна: некоректна дискусія з цього приводу у публічній площині – неприйнятна. 

Враховуючи вищевикладене, МКІП просило О.О. Стасюк дати пояснення стосовно ситуації, яка склалася. Разом з тим, станом на сьогодні О.О. Стасюк так і не надала відповіді на поставленні запитання, хоча зобов’язана була це зробити відповідно до умов контракту. Відповідно до того ж контракту укладеного між МКІП та Стасюк О.О. ненадання інформації на вимогу Міністерства є неналежним виконанням умов контракту, що стало підставою для її звільнення. 

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві