Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП отримало можливість створювати, впроваджувати та вести електронні реєстри у сферах культури та мистецтв

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо впровадження та ведення електронних реєстрів обліку та управління культурною спадщиною та культурними цінностями України».

Документ, серед іншого, на законодавчому рівні закріплює повноваження Міністерства культури та інформаційної політики України впроваджувати та вести електронні реєстри обліку та управління культурною спадщиною та культурними цінностями України.

Мета законопроєкту – запровадити електронні реєстри в сфері культури для обліку нерухомої культурної спадщини та культурних цінностей України, базової мережі закладів культури, реєстру видавців та майстрів народних художніх промислів.

Також документ передбачає створення юридичних механізмів для управління державним майном, що закріплено за національними закладами культури (наприклад, щоб заклади могли передати не використовуване майно іншим закладам культури). Законопроєкт був розроблений народними депутатами на прохання МКІП.

Вас може зацікавити

До 10-річчя спротиву російській агресії в Національному музеї історії України відкрилась виставка «33/10»

МКІП пропонує використовувати єдину айдентику до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка