Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Підсумки засідання уряду 9 жовтня

Уряд утворив оргкомітет з відзначення 150-річчя від дня народження Василя Стефаника

9 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт розпорядження «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Василя Стефаника».

Головою оргкомітету призначено Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка. 

До складу увійдуть представники Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства інфраструктури, а також Держкомтелерадіо. Крім того, членами Оргкомітету стане керівництво Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а за згодою — представники Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАНУ та Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника.

Нагадаємо, 150-річчя від дня народження видатного письменника, громадського та політичного діяча Василя Стефаника відзначатимуть у 2021 році. 

 

Уряд схвалив виключення свідоцтва на право вивезення культурних цінностей з переліку документів дозвільного характеру 

9 жовтня 2020 року Кабінет Міністр схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт закону «Про внесення зміни до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».

Документом пропонується виключити Свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей із цього переліку.

Прийняття законопроєкту дозволить спростити процедуру надання МКІП адміністративної послуги з видачі свідоцтва та зменшити витрати коштів з Державного бюджету України на її реалізацію.

Найближчим часом проєкт закону буде винесений на розгляд Верховної Ради.

Вас може зацікавити

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Національний музей історії України прозвітував про використання коштів, зібраних на демонтаж незаконної забудови на території музею

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого

Генеральним директором агентства УКРІНФОРМ призначено Сергія Череватого