Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП працює над посиленням інформаційної безпеки України

Міністерство культури та інформаційної політики України реалізовує низку проєктів для посилення інформаційної безпеки країни в умовах війни з росією.

Про це під час брифінгу в Медіацентр Україна — Укрінформ повідомив заступник міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко.

Йдеться, зокрема, про Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, який бореться з дезінформацією, розвінчує російські фейки та співпрацює з міжнародними організаціями та аналогічними центрами в інших країнах, та проєкт «Фільтр».

Медіацентр Україна — Укрінформ також з’явився саме з ініціативи Міністра культури та інформаційної політики й завдяки спільним зусиллям «Укрінформу», експертів, активістів та громадських організацій.

Ще один напрямок інформаційної безпеки, над яким працює МКІП – допомога представникам іноземних медіа, зокрема у контексті діяльності їхніх бюро, офісів чи відкриття таких бюро. 

Крім того, Міністерство також продовжує працювати у напрямку включення російських телекомпаній та пропагандистів у нові санкційні списки. 

«Важливе питання – доведення участі російських пропагандистів у розпалюванні війни та необхідність доведення їхньої злочинної ролі у цьому процесі. Ми, як Міністерство, точно розділяємо і підтримуємо цей напрямок», – зазначив Тарас Шевченко. 

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду