Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Презентовано Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

31 березня 2021 року відбулась презентація Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ), створеного при Міністерстві культури та інформаційної політики.

“Тепер ми маємо державний механізм протидії дезінформації, що дозволить захищати інформаційний простір від викривлень та вкидів.
ЦСКІБ спрямований на об’єднання зусиль громадських організацій та влади у боротьбі із дезінформацією, швидке реагування на фейки, а також на промоцію українських наративів. У структурі діятиме при МКІП, але у співпраці з Центром протидії дезиінформації РНБО, за яким лишається безпекова функція і перспектива міжнародного хаб”, – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“Протидія дезінформації, особливо, ворожій дезінформації, навмисному поширенню фейків є надзвичайно важливим пріорітетом для Уряду і для Міністерства”, – підкреслив заступник міністра Тарас Шевченко.

Керівниця Центру Любов Цибульська представила цілі та завдання, а також очікувані результати роботи.  “Ми хочемо створити потужний центр з потужною експертизою. Останні сім років боротьби з Росією підтвердили, що ця експертиза в нас є, а також ціла низка ініціатив як на рівні держави, так і на рівні громадянського суспільства. Я закликаю об‘єднуватися нас усіх, тому що ціль у нас одна і ми в цій битві проти агресора разом», – наголосила вона.

Зокрема, ЦСКІБ зосереджуватиме свою роботу над:

  • стратегічними комунікаціям, що включатимуть розробку контрнаративів РФ, проведення інформкампаній, включенням українських наративів у щоденну комунікацію уряду;
  • створенням онлайн-ресурсу, який активно реагуватиме на інформатаки;
  • регулярному сповіщення про гібридну агресію з боку Росії на міжнародному рівні, спільне напрацювання механізмів з протидії дезінформації з міжнародними партнерами.

Вас може зацікавити

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

В Україні до проєктів з психологічного відновлення українців залучатимуть митців

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: відбувся благодійний концерт для членів ветеранських організацій Харківщини