Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП презентує дослідження «Підприємницька освіта в креативних індустріях в Україні»

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром економічного відновлення — незалежною платформою для аналітичної підтримки Кабінету Міністрів України, а також експертами британської компанії «Counterculture Partnership LLP» дослідило стан підприємницької освіти в креативних індустріях. Це підтримала Британська Рада в Україні в межах програми Wider Europe Creative Economy Policy Grants Scheme. Дослідження відбувалося з грудня 2021 до червня 2022 року.

Проєкт передбачав аналіз стану підприємницької освіти у креативних індустріях в Україні, огляд найкращих практик навчання підприємництву у Сполученому Королівстві (кейси Музичного академічного партнерства, Абертейського університету, Лондонського коледжу моди, Інституту креативного та культурного підприємництва у Ґолдсмітсі), а також розробку рекомендацій для уряду та інших заінтересованих сторін.

Дослідження виявило незадовільний рівень навчання підприємницьким навичкам у креативних індустріях попри важливість бізнес-компетентностей у цій сфері. Передусім це стосується формальних закладів вищої освіти. Там особливо погано представлено теми залучення інвестицій та взаємодії з програмами підтримки бізнесу.

В межах дослідження організовано опитування представників креативних індустрій та роботодавців, інтерв’ю з представниками закладів освіти, державних установ й органів влади, а також експертами. 

Ознайомитись із аналітичним звітом «Підприємницька освіта в креативних індустріях в Україні».

 

 

 

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві