Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП розпочинає пітчинг проєктів патріотичних серіалів

Міністерство культури та інформаційної політики оголошує про початок прийому документів для проведення конкурсу проєктів телевізійних серіалів патріотичного спрямування.

“Потрібно продовжувати розвивати український телевізійний продукт, залучаючи до цього талановитих митців. З українськими акторами та про українські наративи. Тримаємо це у фокусі, бо популяризація ринку вітчизняного контенту особливо важлива для безпеки в інформаційному просторі”, – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Заявки приймаються з 29 жовтня до 11 листопада 2020 року. З переліком необхідних документів та іншими вимогами щодо участі в конкурсі можна ознайомитися за посиланням.

Звертаємо увагу, що державна підтримка надається:

  • проєктам, за результатами яких до 18 грудня цього року буде створений вже готовий серіал;
  • проєктам, за результатами яких до 18 грудня будуть завершені окремі етапи – розвитку, розробки режисерського сценарію, підготовчого або знімального періоду.

Розмір підтримки складатиме не більше ніж 50% загальної кошторисної вартості проєкту.

Нагадаємо, що в липні 2020 року уряд виділив 1 млрд грн на підтримку креативних індустрій, зокрема 100 млн грн – на створення і поширення телесеріалів патріотичного спрямування. Це кошти на інституційну підтримку сфери культури, що постраждала в часи коронавірусної кризи.

Учора, 28 жовтня, Кабінет Міністрів підтримав ініційовану МКІП постанову, яка погоджує порядок і дозволяє оголосити пітчинг патріотичних серіалів.

Вас може зацікавити

У театрі ім. Франка відбулась вистава Файний Франко Фʼюжн, присвячена 80-річчю вшанування памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу 

У театрі ім. Франка відбулась вистава Файний Франко Фʼюжн, присвячена 80-річчю вшанування памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу 

Республіка Польща подарувала автомобіль Музеєві війни

Республіка Польща подарувала автомобіль Музеєві війни