Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Шевченківська премія запустила власний лендінг

Національна премія України імені Тараса Шевченка продовжує оновлюватися: у неї з’явилася своя веб-сторінка. Тепер шорт-лист і лауреатів нагороди будуть оголошувати на офіційному лендінгу, де також можна буде краще познайомитися із членами журі премії. 

https://shevchenkoprize.com.ua/ з’явився у рамках оновлення премії, яке почали у 2019 році з приходом нової команди Комітету під головуванням Юрія Макарова. Відповідно змінився й підхід до вибору переможців, – все більше творів, які потрапляють у шорт-лист і отримують нагороди, репрезентують здобутки сучасного мистецтва (“Даха Браха”, “Йов” від Нової Опери, виставка Бориса Михайлова або цикл “Архітектура голосу” від музичної агенції “УХО”). Також змінилися дух премії та її візуальне втілення.

У 2020 році Шевченківська премія отримала нову стратегію, позиціонування та брендинг.

Нагадаємо, 9 березня, в день народження Тараса Шевченка оголошено лауреатів премії 2021 року. Ними стали: Оксана Луцишина за роман “Іван і Феба” у номінації Література, Станіслав Асєєв за книгу есеїв “В ізоляції” у номінації Публіцистика, журналістика, Борис Михайлов за відеопроекцію та фотоінсталяцію «Випробування смертю» у номінації Візуальні мистецтва, команда музичної агенції “УХО” (Олександра Андрусик, Євген Шимальський та Катерина Сула) за Цикл “Архітектура голосу” у номінації Музичне мистецтво, Валентин Васянович і Владлен Одуденко за художній фільм “Атлантида”, команда Театру імені Івана Франка за виставу “VERBA” (Сергій Маслобойщиков, Наталія Рудюк та Олександр Бегма).

Вас може зацікавити

Український культурний фонд проводить опитування щодо ментального здоров’я митців в Україні під час війни

Український культурний фонд проводить опитування щодо ментального здоров’я митців в Україні під час війни

«Київ вночі»: в Музеї історії міста Києва відкрилась виставка картин з нічними видами столиці

«Київ вночі»: в Музеї історії міста Києва відкрилась виставка картин з нічними видами столиці